© 2014 karinawitkowska SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kafle Psssyyy

PSYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

 

Piesio domowy to  udomowiona forma wilka szarego, ssaka drapieżnego z rodziny psowatych, uznawana przez niektórych za podgatunek wilka.

Trudno tu o porównanie i dyskusje ale Reksio do wilka mi nie pasuje :-D

co innego Szarik  pies pancerniaków, tylko szkoda, że nie nazwano go Szalik, puchaty, ciepły i można się do niego przytulić, w zamian dano mu imię rosyjskie oznaczające kuleczkę, krwinkę lub balonik. W języku potocznym oznacza również  psa podwórkowego – „burka”, oj Szarik, Szarik nasz kochany wilczur burkiem :-( . Takie czasy :-D  były.

Pies Cywil zakopałby się pod ziemię gdyby go nazwano burkiem ;-) , podobnie jak Lassie i Beethoven. Łajka ty burku;-) .

Patrząc na naszego pupila  biszkopta Harrego mogę śmiało powiedzieć, brudzi, fafluni :-D  i gryzie prawie wszystko,  żre wszystko jak koza, łącznie z kamieniami i innym gorszymi rzeczami :-D  ale i tak go uwielbiamy bo kocha nas bezwarunkowo i oddany jest 24 h na dobę , choć czasami chciałoby się na chwilę uciec, na krótką chwilę.

W związku z tym narodził się pomysł na kolejne kafle -dekory, psie dekory :-) .

Kończę dowcipem może śmieszny może nie ale co tam:

Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy mężem a psem?

-Pies zawsze się cieszy na Twój widok…

Czym różni się mąż i pies?

-Psa zazwyczaj można wytresować w kilka miesięcy…

 

………no to hau  :-)

 

 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS